4P050F35CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4P050F35CDT
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 5.000000 MHZ
lomakkeissa: 4P050F35CDT.pdf
  • Viesti
4P050F35CDT: n tekniset tiedot
Osa numero 4P050F35CDT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 5.000000 MHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5267 pcs Tietolomake 4P050F35CDT.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.512" L x 0.191" W (13.00mm x 4.85mm)
Sarja ATSSM4P Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.205" (5.20mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 5MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 5MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms HC-49/US