653E17503C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653E17503C2T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 653E17503C2T
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 175.0000MHZ LVPECL SMD
lomakkeissa: 1.653E17503C2T.pdf2.653E17503C2T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
653E17503C2T: n tekniset tiedot
Osa numero 653E17503C2T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 175.0000MHZ LVPECL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17843 pcs Tietolomake 1.653E17503C2T.pdf2.653E17503C2T.pdf
Jännite - Supply 2.5V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Sarja 653
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead ulostulo LVPECL
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 175MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 175MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 88mA