656L2003C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
656L2003C2T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 656L2003C2T
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus OSC XO 20.0000MHZ LVDS SMD
lomakkeissa: 1.656L2003C2T.pdf2.656L2003C2T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
656L2003C2T: n tekniset tiedot
Osa numero 656L2003C2T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC XO 20.0000MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34683 pcs Tietolomake 1.656L2003C2T.pdf2.656L2003C2T.pdf
Jännite - Supply 2.5V Tyyppi XO (Standard)
Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Sarja 656L
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead ulostulo LVDS
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 20MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 20MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 23mA (Typ)