73M2AR024F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73M2AR024F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 73M2AR024F
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES 0.024 OHM 1% 2W 2512
lomakkeissa: 73M2AR024F.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
73M2AR024F: n tekniset tiedot
Osa numero 73M2AR024F Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.024 OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 148451 pcs Tietolomake 73M2AR024F.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Sarja 73M2A paneeli tila 24 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 24 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Film Sävellys Metal Film