73M3BR024F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 73M3BR024F
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES 0.024 OHM 1% 3W 2726
lomakkeissa: 73M3BR024F.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
73M3BR024F: n tekniset tiedot
Osa numero 73M3BR024F Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES 0.024 OHM 1% 3W 2726 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 60460 pcs Tietolomake 73M3BR024F.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 2726 Koko / Dimension 0.264" L x 0.283" W (6.70mm x 7.20mm)
Sarja 73M3B paneeli tila 24 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 24 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Film Sävellys Metal Film