742C0832002FP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C0832002FP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 742C0832002FP
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206
lomakkeissa: 1.742C0832002FP.pdf2.742C0832002FP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25000 pcs
  • Viesti
742C0832002FP: n tekniset tiedot
Osa numero 742C0832002FP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2766042 pcs Tietolomake 1.742C0832002FP.pdf2.742C0832002FP.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja 742 Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 2k
Virta Per Element 62.5mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 4 Lukumäärä Pins 8
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 2k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated