744C083103GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C083103GP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 744C083103GP
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 4 RES 10K OHM 2012
lomakkeissa: 744C083103GP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
  • Viesti
744C083103GP: n tekniset tiedot
Osa numero 744C083103GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 10K OHM 2012 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1014593 pcs Tietolomake 744C083103GP.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Sarja 744 Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 10k
Virta Per Element 125mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2012, Concave, Long Side Terminals Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 4 Lukumäärä Pins 8
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 10k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated