752103752GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 752103752GP
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 5 RES 7.5K OHM 10SRT
lomakkeissa: 752103752GP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
752103752GP: n tekniset tiedot
Osa numero 752103752GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 5 RES 7.5K OHM 10SRT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55015 pcs Tietolomake 752103752GP.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Sarja 752 Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 7.5k
Virta Per Element 160mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 10-SRT Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 5 Lukumäärä Pins 10
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.53mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 7.5k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT Circuit Type Isolated
Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
752103472GPTR7
752103472GPTR7
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 10SRT