766161680GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 766161680GP
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC
lomakkeissa: 766161680GP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
833 pcs
  • Viesti
766161680GP: n tekniset tiedot
Osa numero 766161680GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 103971 pcs Tietolomake 766161680GP.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Sarja 766 Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 68
Virta Per Element 80mW Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet 766-161-R68P
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 15
Lukumäärä Pins 16 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.069" (1.75mm) Yksityiskohtainen kuvaus 68 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Bussed Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
766161564G
766161564G
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: RES ARRAY 15 RES 560K OHM 16SOIC
Varastossa: 5011 pcs
ladata: 766161564G.pdf
RFQ
Kuvaus: RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC
Varastossa: 5516 pcs
ladata: 766161680G.pdf
RFQ
766161681GP
766161681GP
Kuvaus: RES ARRAY 15 RES 680 OHM 16SOIC
ladata: 766161681GP.pdf
766161564GPTR13
766161564GPTR13
ladata: 766161564GPTR13.pdf
766161680GPTR13
766161680GPTR13