766163680GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 766163680GP
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus RES ARRAY 8 RES 68 OHM 16SOIC
lomakkeissa: 766163680GP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
833 pcs
  • Viesti
766163680GP: n tekniset tiedot
Osa numero 766163680GP Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 68 OHM 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 102804 pcs Tietolomake 766163680GP.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Sarja 766 Vastus-suhde-Drift -
Resistor Matching Ratio - Resistance (ohmia) 68
Virta Per Element 160mW Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet 766-163-R68P
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 8
Lukumäärä Pins 16 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.069" (1.75mm) Yksityiskohtainen kuvaus 68 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Isolated Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
766163564GPTR7
766163564GPTR7
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: RES ARRAY 8 RES 560K OHM 16SOIC
Varastossa: 85656 pcs
ladata: 766163564GPTR7.pdf
RFQ
766163681G
766163681G
Kuvaus: RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC