ATS050ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS050ASM-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATS050ASM-1
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF SMD
lomakkeissa: ATS050ASM-1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
ATS050ASM-1: n tekniset tiedot
Osa numero ATS050ASM-1 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 430287 pcs Tietolomake ATS050ASM-1.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Sarja ATS-SM Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 20pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 5MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 5MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms HC-49/US
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ATS050BSM-1E
ATS050BSM-1E
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: CRYSTAL 5.0MHZ 18PF SMD
Varastossa: 381455 pcs
ladata: ATS050BSM-1E.pdf
RFQ
ATS050ASM-1E
ATS050ASM-1E
Kuvaus: CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF SMD