ATS050CSM-1E
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS050CSM-1E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATS050CSM-1E
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES SMD
lomakkeissa: ATS050CSM-1E.pdf
  • Viesti
ATS050CSM-1E: n tekniset tiedot
Osa numero ATS050CSM-1E Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 490236 pcs Tietolomake ATS050CSM-1E.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Sarja ATS-SM Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi Series Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 5MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 5MHz ±30ppm Crystal Series 80 Ohms HC-49/US
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ATS050SM-1E
ATS050SM-1E
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF SMD
Varastossa: 445133 pcs
ladata: ATS050SM-1E.pdf
RFQ
ATS051SM-1E
ATS051SM-1E
Kuvaus: CRYSTAL 5.0688MHZ SERIES SMD
Varastossa: 489959 pcs
ladata: ATS051SM-1E.pdf
RFQ
ATS050CSM-1
ATS050CSM-1
Kuvaus: CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES SMD
ladata: ATS050CSM-1.pdf
ATS050B-E
ATS050B-E
Kuvaus: CRYSTAL 5.0000MHZ 18PF T/H
ladata: ATS050B-E.pdf
ATS050C-E
ATS050C-E
Kuvaus: CRYSTAL 5.0000MHZ SERIES T/H
ladata: ATS050C-E.pdf
ATS051
ATS051
Kuvaus: CRYSTAL 5.0688MHZ SERIES T/H
ladata: ATS051.pdf
ATS050C
ATS050C