ATS10ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS10ASM-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATS10ASM-1
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 10MHZ 20PF THRU
lomakkeissa: ATS10ASM-1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
ATS10ASM-1: n tekniset tiedot
Osa numero ATS10ASM-1 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 10MHZ 20PF THRU Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 468829 pcs Tietolomake ATS10ASM-1.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Sarja ATS-SM Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 20pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 10.245MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 10.245MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms HC-49/US
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ATS100BSM-1
ATS100BSM-1
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Varastossa: 224480 pcs
ladata: ATS100BSM-1.pdf
RFQ
ATS10A
ATS10A
Kuvaus: CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF T/H
Varastossa: 242092 pcs
ladata: ATS10A.pdf
RFQ
ATS10A-E
ATS10A-E
ladata: ATS10A-E.pdf
ATS100SM-1
ATS100SM-1
Kuvaus: CRYSTAL 10.0000MHZ SERIES SMD
ladata: ATS100SM-1.pdf
ATS111
ATS111
Kuvaus: CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF T/H