ATS111ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS111ASM-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATS111ASM-1
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES SMD
lomakkeissa: ATS111ASM-1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
ATS111ASM-1: n tekniset tiedot
Osa numero ATS111ASM-1 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 436075 pcs Tietolomake ATS111ASM-1.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Sarja ATS-SM Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Muut nimet ATS111ASM1
CTX1062TR
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Load Kapasitanssi Series
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm)
Taajuussietoisuus ±30ppm taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 11.0592MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus 11.0592MHz ±30ppm Crystal Series 60 Ohms HC-49/US
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ATS111B
ATS111B
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF T/H
Varastossa: 299297 pcs
ladata: ATS111B.pdf
RFQ
ATS111
ATS111
Kuvaus: CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF T/H