ATS19ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS19ASM-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATS19ASM-1
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD
lomakkeissa: ATS19ASM-1.pdf
  • Viesti
ATS19ASM-1: n tekniset tiedot
Osa numero ATS19ASM-1 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 428427 pcs Tietolomake ATS19ASM-1.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Sarja ATS-SM Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 20pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 19.6608MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 19.6608MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ATS19A-E
ATS19A-E
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: CRYSTAL 19.6608MHZ 20PF T/H
Varastossa: 264308 pcs
ladata: ATS19A-E.pdf
RFQ
ATS200CSM-1
ATS200CSM-1
Kuvaus: CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Varastossa: 406197 pcs
ladata: ATS200CSM-1.pdf
RFQ
ATS19A
ATS19A