ATS20ASM-1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS20ASM-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATS20ASM-1
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
lomakkeissa: ATS20ASM-1.pdf
  • Viesti
ATS20ASM-1: n tekniset tiedot
Osa numero ATS20ASM-1 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 429672 pcs Tietolomake ATS20ASM-1.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Sarja ATS-SM Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 20pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 20MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 20MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49/US
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ATS20ASM-1E
ATS20ASM-1E
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD