ATS40ASM-1E
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS40ASM-1E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ATS40ASM-1E
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD
lomakkeissa: ATS40ASM-1E.pdf
  • Viesti
ATS40ASM-1E: n tekniset tiedot
Osa numero ATS40ASM-1E Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 417661 pcs Tietolomake ATS40ASM-1E.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Sarja ATS-SM Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toimintatapa 3rd Overtone
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 20pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 40MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 40MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms HC-49/US