GL045F23IDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GL045F23IDT
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 4.500000 MHZ SMD
lomakkeissa: GL045F23IDT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
GL045F23IDT: n tekniset tiedot
Osa numero GL045F23IDT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 4.500000 MHZ SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 287070 pcs Tietolomake GL045F23IDT.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Sarja ATSSMGL Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±20ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 4.5MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 4.5MHz ±20ppm Crystal 18pF 120 Ohms HC-49/US