GL135F35CDT
Tuote-esittely
Osa numero: GL135F35CDT
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 13.500000 MHZ SMD
lomakkeissa: GL135F35CDT.pdf
  • Viesti
GL135F35CDT: n tekniset tiedot
Osa numero GL135F35CDT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 13.500000 MHZ SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 389393 pcs Tietolomake GL135F35CDT.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Sarja ATSSMGL Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 13.5MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 13.5MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US