GL169F23CDT
Tuote-esittely
Osa numero: GL169F23CDT
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 16.934400 MHZ SMD
lomakkeissa: GL169F23CDT.pdf
  • Viesti
GL169F23CDT: n tekniset tiedot
Osa numero GL169F23CDT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 16.934400 MHZ SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 317376 pcs Tietolomake GL169F23CDT.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Sarja ATSSMGL Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±20ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 16.9344MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 16.9344MHz ±20ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US