LP060F35IET
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP060F35IET
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 6.000000MHZ SMD
lomakkeissa: 1.LP060F35IET.pdf2.LP060F35IET.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LP060F35IET: n tekniset tiedot
Osa numero LP060F35IET Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 6.000000MHZ SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 348402 pcs Tietolomake 1.LP060F35IET.pdf2.LP060F35IET.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Sarja ATSSMLP Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Muut nimet LP600F35IET
LP600F35IET-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Load Kapasitanssi 20pF
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.126" (3.20mm)
Taajuussietoisuus ±30ppm taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 60MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus 60MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms HC-49/US