LP111F33IDT
Tuote-esittely
Osa numero: LP111F33IDT
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 11.059200MHZ SMD
lomakkeissa: 1.LP111F33IDT.pdf2.LP111F33IDT.pdf
  • Viesti
LP111F33IDT: n tekniset tiedot
Osa numero LP111F33IDT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 11.059200MHZ SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 319418 pcs Tietolomake 1.LP111F33IDT.pdf2.LP111F33IDT.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Sarja ATSSMLP Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.126" (3.20mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 11.0592MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 11.0592MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49/US