LP19BF35IDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP19BF35IDT
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 19.660800MHZ SMD
lomakkeissa: 1.LP19BF35IDT.pdf2.LP19BF35IDT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LP19BF35IDT: n tekniset tiedot
Osa numero LP19BF35IDT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 19.660800MHZ SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 363024 pcs Tietolomake 1.LP19BF35IDT.pdf2.LP19BF35IDT.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Sarja ATSSMLP Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.126" (3.20mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 19.6608MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 19.6608MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US