LP320F33CET
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP320F33CET
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 32.000000MHZ SMD
lomakkeissa: 1.LP320F33CET.pdf2.LP320F33CET.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LP320F33CET: n tekniset tiedot
Osa numero LP320F33CET Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 32.000000MHZ SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 330443 pcs Tietolomake 1.LP320F33CET.pdf2.LP320F33CET.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Sarja ATSSMLP Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 20pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.126" (3.20mm) Taajuussietoisuus ±30ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 32MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 32MHz ±30ppm Crystal 20pF HC-49/US