TS192F23CDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TS192F23CDT
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 19.200000 MHZ
lomakkeissa: 1.TS192F23CDT.pdf2.TS192F23CDT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
TS192F23CDT: n tekniset tiedot
Osa numero TS192F23CDT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 19.200000 MHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 340973 pcs Tietolomake 1.TS192F23CDT.pdf2.TS192F23CDT.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Sarja ATSSMTS Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case HC-49/US
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm) Taajuussietoisuus ±20ppm
taajuus vakaus ±30ppm Taajuus 19.2MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 19.2MHz ±20ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US