CDM-20008
CUI, Inc.CUI, Inc.
CDM-20008 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CDM-20008
Valmistaja / merkki: CUI, Inc.
Tuotteen Kuvaus SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB
lomakkeissa: CDM-20008.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
1040 pcs
  • Viesti
CDM-20008: n tekniset tiedot
Osa numero CDM-20008 Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44477 pcs Tietolomake CDM-20008.pdf
Tyyppi General Purpose päättyminen Solder Pads
teknologia Magnetic Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Muoto Round Sarja CDM
Arvioinnit - Teho - Rated 300mW
Virta - Max 500mW Port Sijainti Top
Pakkaus Tray Muut nimet 102-2502
CDM-20008-ND
CDM20008
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Magnet Nd-Fe-B
Tulosuoja - impedanssi 8 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.122" (3.10mm) Taajuusalue 448Hz ~ 7kHz
Taajuus - Self Resonant 560Hz Tehokkuus - dBA 92.00
Tehokkuus - tyyppi Sound Pressure Level (SPL) Tehokkuus - testaus 300mW/100mm
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Ohms General Purpose Speaker 300mW 448Hz ~ 7kHz Top Round 92dB California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.