DPA120020-P9/R-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DPA120020-P9/R-SZ
Valmistaja / merkki: CUI, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
lomakkeissa:
  • Viesti
DPA120020-P9/R-SZ: n tekniset tiedot
Osa numero DPA120020-P9/R-SZ Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7098 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 12VAC Jännite - Input 120VAC
Koko / Dimension - Sarja -
Region Käytössä North America Virta (wattia) 2W
Ulostuloliitin Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. Muut nimet DPA120020P9/RSZ
Käyttölämpötila - Ei kuormaa virrankulutusta -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Fixed Blade
tuloliitin NEMA 1-15P muoto Wall Mount
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus 12VAC 200mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nykyinen - Output (Max) 200mA Johdon pituus -