DPA120050-P9/R-SZ
Tuote-esittely
Osa numero: DPA120050-P9/R-SZ
Valmistaja / merkki: CUI, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
lomakkeissa:
  • Viesti
DPA120050-P9/R-SZ: n tekniset tiedot
Osa numero DPA120050-P9/R-SZ Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3532 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö 12VAC Jännite - Input 120VAC
Koko / Dimension - Sarja -
Region Käytössä North America Virta (wattia) 6W
Ulostuloliitin Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. Muut nimet DPA120050P9/RSZ
tuloliitin NEMA 1-15P muoto Wall Mount
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus 12VAC 500mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nykyinen - Output (Max) 500mA Johdon pituus -