DPD120050-P1/R
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DPD120050-P1/R
Valmistaja / merkki: CUI, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DPD120050-P1/R: n tekniset tiedot
Osa numero DPD120050-P1/R Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6445 pcs Tietolomake
Paino - Voltage - lähtö 12V
Jännite - Input 120VAC Koko / Dimension -
Sarja - Region Käytössä North America
Virta (wattia) 6W Polarisaatio Positive Tip, Negative Sleeve
Ulostuloliitin Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.5mm Muut nimet DPD120050P1/R
Q898693
Käyttölämpötila - Ei kuormaa virrankulutusta -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Syötetyyppi Fixed Blade
tuloliitin NEMA 1-15P muoto Wall Mount
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nykyinen - Output (Max) 500mA Johdon pituus 72" (1.83m)