SCD10PUN
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD10PUN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCD10PUN
Valmistaja / merkki: CUI, Inc.
Tuotteen Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 10A DC
lomakkeissa: SCD10PUN.pdf
  • Viesti
SCD10PUN: n tekniset tiedot
Osa numero SCD10PUN Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 10A DC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5187 pcs Tietolomake SCD10PUN.pdf
Jännite - Supply 5V Sarja SCD
anturin tyyppi Hall Effect, Open Loop Herkkyys -
Vasteaika 7µs Polarisaatio Unidirectional
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case -
ulostulo Ratiometric, Voltage Muut nimet 072-0031R
Käyttölämpötila -10°C ~ 75°C Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi - lineaarisuus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 50Hz/60Hz
mittaaminen DC Yksityiskohtainen kuvaus Current Sensor 10A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional
Nykyinen - Supply (Max) 10mA Nykyinen - Sensing 10A