SCD15PUN
CUI, Inc.CUI, Inc.
SCD15PUN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCD15PUN
Valmistaja / merkki: CUI, Inc.
Tuotteen Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 15A DC
lomakkeissa: SCD15PUN.pdf
  • Viesti
SCD15PUN: n tekniset tiedot
Osa numero SCD15PUN Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 15A DC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5463 pcs Tietolomake SCD15PUN.pdf
Jännite - Supply 5V Sarja SCD
anturin tyyppi Hall Effect, Open Loop Herkkyys -
Vasteaika 7µs Polarisaatio Unidirectional
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case -
ulostulo Ratiometric, Voltage Muut nimet 072-0032R
Käyttölämpötila -10°C ~ 75°C Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
lineaarisuus ±0.5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus 50Hz/60Hz mittaaminen DC
Yksityiskohtainen kuvaus Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional Nykyinen - Supply (Max) 10mA
Nykyinen - Sensing 15A tarkkuus -