VOF-280-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
VOF-280-48 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VOF-280-48
Valmistaja / merkki: CUI, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 168W/280W
lomakkeissa: VOF-280-48.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 891 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 891 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
270 pcs
  • Viesti
VOF-280-48: n tekniset tiedot
Osa numero VOF-280-48 Valmistaja CUI, Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 168W/280W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 891 pcs Tietolomake VOF-280-48.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 90 ~ 277 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Sarja VOF-280 Virta (wattia) 168W (280W Forced Air)
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 91% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5.84A 90 ~ 277 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 5.84A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.