CT3334-50
Cal Test ElectronicsCal Test Electronics
CT3334-50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT3334-50
Valmistaja / merkki: Cal Test Electronics
Tuotteen Kuvaus CONN TERMINATOR PLUG BNC 50 OHM
lomakkeissa: CT3334-50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
CT3334-50: n tekniset tiedot
Osa numero CT3334-50 Valmistaja Cal Test Electronics
Kuvaus CONN TERMINATOR PLUG BNC 50 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6383 pcs Tietolomake CT3334-50.pdf
Sarja - Asennustyyppi Free Hanging, Cap
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 50 Ohms Taajuus - Max 500MHz
ominaisuudet - Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Yksityiskohtainen kuvaus Terminator Coax Connector Plug, Male Pin BNC 50 Ohms Yhteydenotto Material Beryllium Copper