2DB52S-F0
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2DB52S-F0
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus MICRO DB 52POS SKT
lomakkeissa: 1.2DB52S-F0.pdf2.2DB52S-F0.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
2DB52S-F0: n tekniset tiedot
Osa numero 2DB52S-F0 Valmistaja Cannon
Kuvaus MICRO DB 52POS SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2396 pcs Tietolomake 1.2DB52S-F0.pdf2.2DB52S-F0.pdf
Shell Finish Paksuus - Sarja Micro, 2D
Pakkaus Bulk Muut nimet 096262-0001
2DB-52SF0
2DB52SF0
I2DB-52SF0
I2DB-52SF0-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 52 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) liitäntäsykleillä -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 52 Position