DAM11W1SA
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAM11W1SA
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
lomakkeissa: DAM11W1SA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DAM11W1SA: n tekniset tiedot
Osa numero DAM11W1SA Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3121 pcs Tietolomake DAM11W1SA.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja Combo D®, D*M
Pakkaus Bulk Muut nimet IDAM11W1SA
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 11 (10 + 1 Coax or Power) Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 11 (10 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A