DAM15PNMB
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAM15PNMB
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 795 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DAM15PNMB: n tekniset tiedot
Osa numero DAM15PNMB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 795 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja D*M
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Thermoplastic laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub
Väri Black Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAM15PLNMBK52
DAM15PLNMBK52
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Varastossa: 498 pcs
ladata: DAM15PLNMBK52.pdf
RFQ
DAM15PN
DAM15PN
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Varastossa: 9465 pcs
ladata: DAM15PN.pdf
RFQ
DAM15PNMBK52
DAM15PNMBK52
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Varastossa: 774 pcs
ladata: DAM15PNMBK52.pdf
DAM15PNMB77
DAM15PNMB77