DAM15SF16
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAM15SF16
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
DAM15SF16: n tekniset tiedot
Osa numero DAM15SF16 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9011 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja D*M
Pakkaus Bulk Muut nimet IDAM15SF16
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polyester
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Dust Cap
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A