DAMA26SNMB
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMA26SNMB
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DAMA26SNMB: n tekniset tiedot
Osa numero DAMA26SNMB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1031 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density
Kuorimateriaali, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Thermoplastic laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAMA26SK52
DAMA26SK52
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Varastossa: 894 pcs
ladata:
RFQ
DAMA26SNMBK47F0
DAMA26SNMBK47F0
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 26 F CRIMP NMB
Varastossa: 790 pcs
ladata:
RFQ
DAMA26SNMBK52
DAMA26SNMBK52
Varastossa: 695 pcs
ladata: DAMA26SNMBK52.pdf
DAMA26SNMBF0
DAMA26SNMBF0
Kuvaus: DSUB
Varastossa: 1073 pcs
DAMA26SNM
DAMA26SNM
Varastossa: 861 pcs
DAMA26SF225F0
DAMA26SF225F0
Kuvaus: DSUB 26 F CRIMP F0 HD F225
Varastossa: 1125 pcs
DAMA26SM
DAMA26SM
Kuvaus: DSUB 26 F PCB STR #22 G ZINC
Varastossa: 595 pcs
DAMA26SNMBK52F0
DAMA26SNMBK52F0
Kuvaus: NON MAG D-SUB
Varastossa: 991 pcs
DAMA26SF225
DAMA26SF225
ladata: DAMA26SF225.pdf
DAMA26SNMB77
DAMA26SNMB77
Varastossa: 535 pcs
DAMA26SK126
DAMA26SK126
ladata: DAMA26SK126.pdf
DAMA26SNMBK47
DAMA26SNMBK47
Varastossa: 744 pcs
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna