DAMAD26S
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAD26S
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
DAMAD26S: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAD26S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1125 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Thermoplastic laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (4-40)
ominaisuudet Mounting Brackets Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal