DAMAE26S
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAE26S
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
lomakkeissa: DAMAE26S.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 757 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 757 pcs
  • Viesti
DAMAE26S: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAE26S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 757 pcs Tietolomake DAMAE26S.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, High Density
Liittyvät tuotteet
DAMAF15PK87F0
DAMAF15PK87F0
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 15 M CRIMP FLOA K87
Varastossa: 4925 pcs
ladata:
RFQ
DAMAE26SNM
DAMAE26SNM
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT