DAMAM26SNMBK52
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAM26SNMBK52
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
lomakkeissa: DAMAM26SNMBK52.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 882 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 882 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DAMAM26SNMBK52: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAM26SNMBK52 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 882 pcs Tietolomake DAMAM26SNMBK52.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density
Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAMAM26SNMA101
DAMAM26SNMA101
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Varastossa: 819 pcs
ladata:
RFQ
DAMAM26SNMB
DAMAM26SNMB
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 26 F CRIMP G50 HD