DAMAME15SNMB
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAME15SNMB
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DAMAME15SNMB: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAME15SNMB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1110 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja 24308-Style, D*MAM
Pakkaus Bulk Muut nimet IDAMAME15SNMB
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Cable Side (4-40) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAMAME26SA101F0
DAMAME26SA101F0
valmistajat: Cannon
Kuvaus: DSUB 26 F CRIMP HD CLIN G50 CA
Varastossa: 1169 pcs
ladata:
RFQ
DAMAME15S
DAMAME15S
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Varastossa: 3620 pcs
ladata: DAMAME15S.pdf
RFQ
DAMAME26S
DAMAME26S
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
ladata: DAMAME26S.pdf
DAMAME26SF0
DAMAME26SF0
Kuvaus: DSUB 26 F CRIMP F0 HD CLIN ZIN
ladata:
valmistajat: Bel
Kuvaus: DSUB 15 F CRIMP CLIN G50 ZIN