DAMAY26SNM
Tuote-esittely
Osa numero: DAMAY26SNM
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
lomakkeissa:
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 803 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
  • Viesti
DAMAY26SNM: n tekniset tiedot
Osa numero DAMAY26SNM Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 803 pcs Tietolomake
lankatulkki 22-28 AWG Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) High Density
Kuorimateriaali, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 26
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub, High Density
Väri Black Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAMC-11C1P-J-K87
DAMC-11C1P-J-K87
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Varastossa: 3473 pcs
ladata: DAMC-11C1P-J-K87.pdf
RFQ
DAMAY26PNMB
DAMAY26PNMB
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Varastossa: 990 pcs
ladata:
RFQ
DAMAY26SNMBK52
DAMAY26SNMBK52
Kuvaus: CONN DSUB CRIMP HOUSING
Varastossa: 751 pcs
ladata: DAMAY26SNMBK52.pdf
DAMAY26SNMB
DAMAY26SNMB
Kuvaus: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Varastossa: 806 pcs
ladata:
DAMC-11C1S-J-A197
DAMC-11C1S-J-A197
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Varastossa: 3542 pcs
ladata: DAMC-11C1S-J-A197.pdf
DAMAY26PNMF0
DAMAY26PNMF0
Kuvaus: DSUB 26 M CRIMP NM FLOA
Varastossa: 881 pcs
DAMAY26S
DAMAY26S