DAMM15PH
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMM15PH
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
lomakkeissa: DAMM15PH.pdf
  • Viesti
DAMM15PH: n tekniset tiedot
Osa numero DAMM15PH Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2966 pcs Tietolomake DAMM15PH.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) Copper Alloy Jännite -
Kirjoita attribuutit - päättyminen Solder
pinosuunnassa Signal Shell Size - Lisää (Convert From) Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja MIL-DTL-24308, D*MM RoHS-tila Bulk
Pitch - Liitin - Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan osanumero DAMM15PH Pituus - kierreosan Alla Head -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR Nykyinen Rating (Per yhteyttä) Housing/Shell (Unthreaded)
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenottolomake 2 (DA, A)