DAMM15SB
Tuote-esittely
Osa numero: DAMM15SB
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
lomakkeissa: DAMM15SB.pdf
  • Viesti
DAMM15SB: n tekniset tiedot
Osa numero DAMM15SB Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3838 pcs Tietolomake DAMM15SB.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal