DAMMC15PJ
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMMC15PJ
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
lomakkeissa: DAMMC15PJ.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
DAMMC15PJ: n tekniset tiedot
Osa numero DAMMC15PJ Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2765 pcs Tietolomake DAMMC15PJ.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Board Lock, Mounting Brackets Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal