DAMMD15PM
Tuote-esittely
Osa numero: DAMMD15PM
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • Viesti
DAMMD15PM: n tekniset tiedot
Osa numero DAMMD15PM Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2547 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Mounting Brackets Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub
Liittyvät tuotteet
DAMMD15PF
DAMMD15PF
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Varastossa: 2677 pcs
ladata: DAMMD15PF.pdf
RFQ
DAMMD15PMK87
DAMMD15PMK87
valmistajat: Cannon