DAMME15PF
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMME15PF
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
lomakkeissa: DAMME15PF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DAMME15PF: n tekniset tiedot
Osa numero DAMME15PF Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3160 pcs Tietolomake DAMME15PF.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 24308-Style, D*MM
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub
Väri Black Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAMME15PFNMBK52
DAMME15PFNMBK52
valmistajat: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Varastossa: 477 pcs
ladata: DAMME15PFNMBK52.pdf
RFQ
DAMME15PF179A101
DAMME15PF179A101
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Varastossa: 1805 pcs
ladata: DAMME15PF179A101.pdf
RFQ
DAMME15PEA101
DAMME15PEA101
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Varastossa: 2171 pcs
ladata: DAMME15PEA101.pdf
DAMME15P
DAMME15P
valmistajat: Bel
Kuvaus: DSUB 15 M SOD CLIN G50 ZINC
ladata:
DAMME15PE
DAMME15PE
ladata: DAMME15PE.pdf
DAMME15PK87
DAMME15PK87
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
ladata: DAMME15PK87.pdf
DAMME15PFA101
DAMME15PFA101
ladata: DAMME15PFA101.pdf
DAMME15PK
DAMME15PK
ladata: DAMME15PK.pdf
DAMME11X1PM
DAMME11X1PM
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT
ladata:
DAMME15PFNMB
DAMME15PFNMB
valmistajat: ITT Cannon, LLC
Varastossa: 390 pcs
DAMME11W1S
DAMME11W1S
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 11POS PNL MNT
ladata: DAMME11W1S.pdf
DAMME15PC
DAMME15PC
ladata: DAMME15PC.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna