DBM25PDNMB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DBM25PDNMB
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus D-SUB NMB
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 308 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 308 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Viesti
DBM25PDNMB: n tekniset tiedot
Osa numero DBM25PDNMB Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus D-SUB NMB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 308 pcs Tietolomake
Jännite - DC Spark Over (Nim) Copper Alloy Jännite -
Kirjoita attribuutit - päättyminen Solder
pinosuunnassa Signal Shell Size - Lisää (Convert From) Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Sarja MIL-DTL-24308, D*M RoHS-tila Bulk
Pitch - Liitin - Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan osanumero DBM25PDNMB Pituus - kierreosan Alla Head -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Kuvaus D-SUB NMB Nykyinen Rating (Per yhteyttä) Housing/Shell (Unthreaded)
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenottolomake 3 (DB, B)
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold liitin Käyttö D-Sub
Liitintyyppi Plug, Male Pins Väri Black
kaapeli Opening Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Kaapelin halkaisija -
Backset-välilyönti Machined
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DBM25PDK87
DBM25PDK87
valmistajat: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Varastossa: 2772 pcs
ladata: DBM25PDK87.pdf
RFQ
DBM25PDNMBK52
DBM25PDNMBK52
valmistajat: ITT Cannon, LLC