DBMA25SNMF0
Tuote-esittely
Osa numero: DBMA25SNMF0
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus DSUB 25 F CRIMP
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
DBMA25SNMF0: n tekniset tiedot
Osa numero DBMA25SNMF0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 25 F CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1494 pcs Tietolomake
Shell Finish Paksuus - Sarja D*MA
Pakkaus Bulk Muut nimet IDBMA25SNMF0
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) liitäntäsykleillä 200
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Thermoplastic Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position